13 Eki
admin 6 Yorum

2012 Pomem Mülakatları Deneyimleri-3

Kategori: Pomem Mülakat

pomem mülakat 2012 Pomem Mülakatları Deneyimleri 32012 Pomem mülakatları son üç gün içerisine girmiş bulunmaktadır. 2012 Pomem mülakatlarının ilk günlerine nazaran Pomem mülakatlarından geçen Pomem adayları sayısı artmaktadır. Ne yazık ki elenen Pomem adaylarımız da olmaktadır. 2012 Pomem mülakatları deneyimleri yazı serilerine devam ederek siz Pomem adayları takipçilerimize, 12ci dönem yani 2012 Pomem mülakatlarına girmiş Pomem adaylarının görüşlerini sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz. İşte üçüncü yazı serimiz de 2012 Pomem mülakatlarına katılmış olan Pomem adaylarının görüşleri ve deneyimleri:

SAMSUN POMEM BÖLGE MÜLAKAT MERKEZİNDE 2012 POMEM MÜLAKATINA GİRMİŞ POMEM ADAYI:

Arkadaşlar bende dün samsunda girdim mülakata. Kastamonu ve samsun diye ayrıldık.İki ilin de komisyonu farklıydı. Ön sağlıkta ve mülakatta yaklaşık toplamda 45 kişi elendi. Ön sağlıkta kızın birisine yüzünde ben var gözünün altı niye mor deyip elemişler başka bir arkadaşı ise göğüs boşluğunda yağ bezesi var diye elediler. Benim göz kapağında ameliyat vardı ön sağlıkta baktılar ama orada elemediler benden sonra giren arkadaş sonra bakarız diye ismin yanına nokta mı koydular öyle bir şey dedi. Netice de mülakatta elendim bende icon smile 2012 Pomem Mülakatları Deneyimleri 3 sağlık olsun kısmetimizde yokmuş. Mülakatta bana temel hak ve hürriyet kavramları ne anlama gelmektedir sorusu çıkmıştı. Soruyla ilgili iki üç soru sordu. Girecek olan arkadaşlar hakkınızda hayırlısı olsun icon smile 2012 Pomem Mülakatları Deneyimleri 3 Bol şanslar..

KAYSERİ (2) POMEM BÖLGE MÜLAKAT MERKEZİNDE 2012 POMEM MÜLAKATINA GİRMİŞ POMEM ADAYI:

Kayseri 2 de girdim tam 7.30 da içeri almaya başlıyorlar arkadaşlar daha sonra 20 şerli gruplar halinde soyisim sırasına göre pc başında 120 soruluk kişilik envanterini yapıyorsun ordaki polis memurları çok yardımcı oluyorlar sagolsunlar. o gün için 120 kişi çagırılmış mülakata arkadaşım. 21 kişi gelmemiş. Her neyse soyismin sonlara dogru ise epey bekliyosun daha sonra gene 20 şerli gruplar halinde boy kilo ve göze dişe bakıyorlar.bu işlemlerin hepsi bittikten bir saat sonra polis gelip elenenlerin ismini okuyor ve ögle arasına giriyorsunuz.öleden sonra sözlü ve spor war. sözlüden sonra geene elenenler oluyor onlar spora katılamıyo spordanda elenenlerin isni okuyorlar bayanlarda 65 sn yukarısı erkeklerde 60 sn yukarısı yapan eleniyo. polisler daha sonra saglık esnasında doktorlar çok iyiler hiç anlatılanlar gibi degil yani.

ESKİŞEHİR POMEM BÖLGE MÜLAKAT MERKEZİNDE 2012 POMEM MÜLAKATINA GİRMİŞ POMEM ADAYI:

Arkadaşlar ben dün Eskişehir’de girdim dediğiniz gibi bir kıyım yoktu. boyum 180 orada 179 ölçtüler dişlere bakmadılar bile ilk önce boy kilo ölçtüler sonra renk körlüğüne baktılar ve el titremesine ve tırnaklara. daha sonra 5 metre ileriden bakıp sağa dön sola dön dediler. ön sağlık 1.30 da açıklandı. sadece 25 kişi elendi ve elenenlerin neredeyse hepsi boy ve kilodan elendi. yani şuranda şu var diye eleneni görmedim. sadece kızlardan birinin boyu 1.65’den fazla görünüyordu onu 163 diye elediler. daha sonra sözlü mülakat için bekledik. bana bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır çıktı. 3 dakika bile konuşmadan bizim için bu kadar yeterli dedi ve teşekkür ederiz dedi ben teşekkür ederim dedim çıktım. bazılarına sürekli sorular sormuşlar bana sormadılar.mülakattan 19 kişi elendi. saat 10 gibi spora başladık sözlü çok uzun sürdü. öncelikle bize bir kere gösterdiler sonra sırayla içeri aldılar beşer beşer. süreyi söylemediler ama sporda 3 kişi elendi onlarda parkuru bırakmışlar. bize çok iyi davrandılar özellikle bizle ilgilenen bir polis. sabah 7 den akşam 11’e kadar ne sorduysak cevap verdi adam…

2012 Pomem mülakatları deneyimleri başlıklı yazı serilerimiz farklı Pomem adaylarının deneyimleriyle devam edecektir.

Gelen Aramalar:

2012 pomem mülakat deneyimlerieskişehir pomempomemde dişten elenenlerpomem dişten elenenlersamsun pomempomem de dişten elenenkayseri pomem mülakatpomem de elenenlerpomem ön sağlıkta elenenlerKayseri Pomem
 2012 Pomem Mülakatları Deneyimleri 3Yazar: admin (44 Posts)

Pomem adaylarının polis olma yolunda geçtiği aşamaları deneyim ve tecrübelerimle siz Pomem.Gen.Tr takipçileriyle paylaşıyorum.

Facebook 2012 Pomem Mülakatları Deneyimleri 3Twitter 2012 Pomem Mülakatları Deneyimleri 3Google Plus 2012 Pomem Mülakatları Deneyimleri 3YouTube 2012 Pomem Mülakatları Deneyimleri 3

"2012 Pomem Mülakatları Deneyimleri-3" yazısı için 6 yorumyapılmış.

 1. Besime dedi:

  Bende bugün İzmirden katıldım çok hevesli ve istekliydim ama beni çok üzdüler mülakatta saçma sapan şeyler yaptılar elemek için branşım sınıf öğretmenliği diye polis olmamalıymışım atanırmışım polislik zormuş vs. vs. bunları bilerek ve isteyerek geldim diyorum nafile en son artık ikna edemedi beni kalktı bugün ki teste göre uygunda değilmişim anladım bunlar beni almayacaktı ve öylede oldu :(

  • admin dedi:

   Öncelikle geçmiş olsun. Maalesef geçmiş dönemlerden dolayı öğretmen branşında olan Pomem adaylarına ön yargıyla bakılmaktadır. Çünkü geçmiş dönemlerde öğretmen adayları Pomem okullarındayken öğretmen olarak atandıklarında istifa ederek Pomem okullarından ayrılıyorlardı. Emniyette buna çözüm bulmak için birkaç senedir böyle bir uygulamaya geçti.

   • Besime dedi:

    Öğretmenlikte atanabilecek umudu görseydim başvurmazdım ki onlara ne kadar istekli olduğumu anlatmaya çalıştım 2 kere pmyo ya girmiştim pomem 3. oldu dedim ama nasip kısmet deyip üzülmemeye çalışıyorum yinede teşekkür ederim.

    • admin dedi:

     Nasip hayırlısı bu değilmiş. Sıkmayın canınızı dünyanın sonu değil :) Maalesef bu sene başvuru sayısı çok olduğu için çok kolay ve haksız şekilde bir çok eleme yaptılar.

 2. BURAK dedi:

  MALATYA’DA ÖMRÜ YEDİLER MİLLET NASIL MUAMELE GÖRMÜŞ YAW ÇİFTE STANDART DESENE NESE GEÇTİM AMA ÖLDÜM ÖLDÜM DİRİLDİM …

  • admin dedi:

   Yorumunuzdaki argo kelimeler kaldırılarak düzenlenmiştir. Lütfen tüm arkadaşlarımız seviyeli bir şekilde yorum yapmaya çalışsınlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook Sayfamızdan Haberler!

pomem mülakat soruları kitabı

Abonemiz Olun! Anında Haberdar Olun!

Mail adresinizi yazın:

pomem soru cevap

Beden Kitle Endeksi


Cinsiyet Kadın Erkek
Boy: m (1.89m gibi)
Kilo: kg
 

2014 Pomem Yaş Hesaplaması


Cinsiyet Kadın Erkek
Askerlik Yapmış Yapmamış
Doğum Tarihiniz: (gün.ay.yıl)
Mülakat Tarihi: (gün.ay.yıl)

© 2012 Pomem.Gen.Tr - Sitede yer alan tüm içerik Pomem.Gen.Tr sitesine aittir.

Site Haritası